TĖVŲ KONSULTAVIMAS

pozityvios tėvystės, socialinio emocinio ugdymo klausimais.

Pozityvios, sąmoningos tėvystės / Socialinių emocinių įgūdžių ugdymo / Emocinės sveikatos gerinimo / Programos „Vesk vaiką į sėkmę” (Izraelis) / Efektyvaus dialogo ir tarpusavio ryšio stiprinimo / Praktiniai neuroedukaciniai įtampos išveikimo, savitvardos, savęs pažinimo emocijų ir jausmų atpažinimo ir išreiškimo / Edukuojančių žaidimų visai šeimai klausimais.

DARBAS SU VAIKŲ GRUPĖMIS

Socialinis – emocinis ugdymas, panaudojant neuroedukacinius, dailės terapijos metodikas vaikų grupėms. 

vaikų (nuo 7 m. – 10 m. ,nuo 11 ir paauglių) grupė socialinėms – emocinėms, 3 D asmenybės ugdymo kompetencijoms ugdyti. Stiprinti pasitikėjimą savimi, pažinti savo emocijas ir jausmus ir tinkamu būdu juos išreikšti, mokintis spręsti socialines situacijas, savitvardos, bendravimo įgūdžiai, klaifos priėmimo, pasitikėjimo savimi įgūdžiai. Kurti, atrasti, su džiaugsmu, o ne su baime susitikti su klaidom. Ir žinoma: džiaugtis, išdykauti, žaisti, kurti, tyrinėti, atrasti ir patirti Save Čia ir Dabar momente!

SAVĘS PAŽINIMO GRUPĖS

panaudojant neuroedukacinius metodus.

Norintiems:
  •  Skirti kokybišką ir efektyvų laiką Savęs pažinimui;
  • Prisiimti atsakomybę už savo vidinius apsisprendimus;
  • Atskleisti Savo potencialą Kurti Savo gyvenimą.
  •  Suprasti Save ir savo vaidmenis, atrasti pozityvias, kuriančias mintis, žodžius, veiksmus, pozityvius savęs pažinimo įrankius, kurie padeda sukurti savo šviesesnę realybę.

TAVO ŠVENTEI

,,Pažink per potėpį”

Savęs pažinimas, priėmimas, atskleidimas, įgalinimas  kurti savo realybę, atsipalaidavimas ir džiugus bei prasmingas laikas Tavo Šventei Kitaip – per žaismingą potėpį.

KOMANDŲ BENDRUMUI

Komandos bendrumo ir savęs, Žmogiškojo ir socialinio kapitalo stiprinimas per savo ir kito pažinimo potėpį.

Komandos, kolektyvo bendrumo ir savęs, socio- emocinių kompetencijų stiprinimas per savo ir kito pažinimo potėpį, 3 D asmenybinių kompetencijų ugdymas komandos pažinimui, bendradarbiavimui, psichologinio mokroklimato gerinimui.

Susisiekti