Apie mane

Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Apie Mane – esu Kūrėja ir įkūrėja, šios NeuroArt studio „Kuriame bendraudami” mylinčios, edukuojančios, matančios, apkabinančios, žaidžiančios, skatinančios: Atrasti, Kurti, Įkvėpti, Įgalinti, Pažinti per: Potėpį, Edukaciją, erdvės Tau, Tavo vaikui, Tavo kolegoms, Tavo gyvenimo Šventei. Esu diplomuota, sertifikuota neuroedukatorė, programos ,,Aš esu kūrėjas” žmogiškojo ir socialinio kapitalo stiprintoja (Asmenybės Ugdymo Institutas Rafaelis), programos ,,Vesk savo Vaiką į sėkmę” lektorė (Izraelis), socialinė pedagogė (VDU), vaiko teisų apsauga ,,Pagarbos vaiko nuomonei principo įgyvendinimas šeimoje magistrė (MRU).
Savo vedime, edukacijoje, praktinėse veiklose ir užsiėmimuose siekiu, sujungti profesinę patirtį ir nuolat besipildančias žinias su savo Širdies vedimu, nes tikiu, kad profesionalios žinios be Širdies Vedimo ir lieka tik žiniomis. Savo švietimo kelyje vadovaujuosi humanistine filosofija ir jos vertybėmis,
Todėl Kiekvienos/o Širdies Vedimas man yra didžiulė atsakomybė, visų pirma – prieš Save nuolatos: augti, atrasti, kurti, turtinti, dalintis šioje  savęs pažinimo kelionėje, tiek kaip asmenybei, tiek profesiškai ir kartu prieš kitą Žmogų, kad galėčiau dalintis. Tai ypatingai įpareigojanti, nuolatinė, didelė, auginanti ir praturtinanti Atsakomybė prieš Save ir Kitą/us.
Ir pabaigai įkvėpimui

,,Jei gali apie tai pasvajoti, gali tai ir įgyvendinti”

 Walt Disney